iTakvim

Haberler ve Dergiler Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.0 MB
  • Version 4.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik
IOS mobil cihazınız sizlere gündem hakkında bilgi vermek için iTakvim mobil uygulamasına ücretsiz bir şekilde ev sahipliği yapıyor.

IOS mobil cihazınız artık gazete işlevi ile sizlere daha donanımlı bir hizmet sunuyor. iTakvim mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek en güncel haberlere IOS'unuz sayesinde anlık olarak erişebilirsiniz. Haberleri, gündemi takip etmeyi seviyorsanız fakat sürekli gazete okumak için vakit bulamıyorsanız iTakvim uygulaması sizlere bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. 

iTakvim, Takvim gazetesinde bulunan haber başlıklarını ve çıkan haberleri detaylı, hızlı ve anlık olarak iPhone'nunuzdan takip edebileceğiniz haber uygulamasıdır. İçinde bulunduğunuz ülkenin ya da dış ülkelerin hakkında önemli olayların temel bilgilerine mobil cihazınızda ki iTakvim uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Otobüste yolculuk yaparken, yürürken hatta yemek yerken bile mobil cihazınız yanınızda olduğu sürece gündemi takip edebilirsiniz. Ülkenizde olan olaylara karşı bilgi sahip olabilir ve gazete okuma ihtiyacınızı mobil cihazınız ile tamamlayabilirsiniz. Uygulamamız sizlere egazete görevi sunmaktadır. Dilediğiniz an Takvim gazetesinin mobil versiyonundan tüm içeriklere ulaşabilir ve genel kültür bilgilerinizi arttırabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
iTakvim indir